Planowane inwestycje

Lp. Nazwa zadania
1 Przebudowa s.c. od W-50 do W-58 ul. Lewartowskiego
2 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory K-19/P-4/L-3/ST1 z przyłączem do budynku Garwolińska 8/10
3 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory A-24/L-2/S-2 do komory A-24/L-4 ul. Krasnobrodzka
4 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory K-35/L-5/P-2/L-1 do komory K-35/L-5/P-2/L-2 wzdłuż Umińskiego
5 Przebudowa przyłącza s.c. do budynku Grochowska 365 A
6 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory J-25/P-6 do komory J-25/P-6/P-2 z przyłączami do budynków Secemińska 3,5,7,9, Wrocławska 3 (ETAP 1) oraz do komory J-25/P-7 z przyłączami do budynków Gołuchowska 3,5,7
7 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory J-25/P-6 do komory J-25/P-6/P-2 z przyłączami do budynków Secemińska 3,5,7,9, Wrocławska 3 oraz do komory J-25/P-7 z przyłączami do budynków Gołuchowska 3,5,7 (ETAP 2)
8 Przebudowa s.c. osiedlowej między studzienkami H-9/L-2/ST1 i H-9/L-2/ST3A ul. Schroegera/ Lipińska
9 Przebudowa przyłącza s.c. od komory T-14A do budynku Słowackiego 45
10 Przebudowa s.c. osiedlowej między komorami A-19/L-3 i A-19/L-4/P-1 z przyłączami do budynków przy ul. Łojewskiej 3,5,7 i 9 oraz Chodeckiej 13
11 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory H-20/L-12/L-2A do H-20/L-12/L-3 ul. Aspekt i ul. Renesansowej
12 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory O-52/L-4/L-5/St-1 w rejonie ul. Pruszkowskiej
13 Przebudowa przyłącza s.c. od studzienki H-18/P-6/S-4 do budynku przy ul. Szegedyńskiej 3
14 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory K-12/K-1ST2 do bud.  Potockich 107 Potockich 111
15 Przebudowa s.c. od komory WP-24 do sieci rozdzielczej zasilającej Urząd Kontroli Skarbowej
16 Przebudowa s.c. między komorami R-10 i R-13 w ulicach: Tarczyńska, Niemcewicza, Asnyka.
17 Przebudowa przewężenia magistrali ciepłowniczej „M” w okolicach ulicy Jutrzenki
18 Przebudowa s.c. od komory M-11 do komory M-12 OKĘCIE II
19 Przebudowa s.c. pomiędzy komorami R-23 a R-24 w rejonie ul. Banacha
20 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory O-52/P-3 do komory O-52/P-4 w rejonie ulicy Wolnej Wszechnicy
21 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory O-52 do komory O-52/P-3 w rejonie ulicy Wolnej Wszechnicy
22 Przebudowa s.c. pomiędzy komorami R-24 a O-50 z przejściem ul. Banacha
23 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory U-11/L-9/P-3 do budynków Wiktorii Wiedeńskiej 17, Marconich 11, Kubickiego 19 i 21
24 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory UW-24/P-2 do komory UW-24/P-2/L-3 ul. Belgradzka/Lokajskiego
25 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory C-27/P-4 do komory C-27/P-4/P-1 ul. Lenartowicza
26 Przebudowa osiedlowej  s.c. z komory Uz-16 do Uz-16/PS7 z przyłączami do budynków przy ul. Służby Polsce 1 w 1, w 2
27 Przebudowa przyłącza s. c. od komory Pł-17/L-1do budynku przy Al. Stanów Zjednoczonych 27
28 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory S-18/L-2 do budynków Górskiego 3, 5, 5A, 7, Szpitalna 4, 6, 8, 8A, Chmielna 18/20
29 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory S-18/L-10 do budynków Bracka 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, Chmielna 1/3, Nowy Świat 15/17, 19, 21, 21A, 23/25, 27, Al. Jerozolimskie 28, 30, 32
30 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory U-27/P-2 do budynków Bacha 30, 34
31 Przebudowa s.c. osiedlowej z komory C-31a/L-14 do budynków przy ul. Bryły 1, 3 w 6, Langego 2, 4, 6, 8
32 Przebudowa s.c. osiedlowej między komorami K-39/L-5/L-1 i K-39/L-5/L-1/L-1 z przyłączem do budynku ul. Meissnera 6
33 Przebudowa sieci ciepłowniczej osiedlowej od komory B-12/P-3 do budynków Bielańska 9, Al. Solidarności 75, 77, Tłomackie 3/5, Corazziego 4, Corazziego, Bielańska, Solidarności, Tłomackie
34 Przebudowy odcinka s.c. od komory SPS-3/L-3 w rejonie ulic Dobrej i Tamki do miejsca połączenia z istniejącą siecią ciepłowniczą preizolowaną
35 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory U-25/PS-8 do bud. Mozarta 6A, 6B i 8
36 Przebudowa s.c. od komory CZ-27/L-1/L-3 do budynku przy ul. Myśliwiecka 8
37 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory S-18/L-5 do budynków Nowy Świat 35 – oficyna prawa, Nowy Świat 35 – front, Nowy Świat 37, Nowy Świat 39 – oficyna poprzeczna, Nowy Świat – front, Nowy Świat 41, Nowy Świat 43
38 Przebudowa przyłącza od komory S-37/L-1 do budynku przy ul. Chopina 10
39 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory C-23/L-1 do komory C-23/L-2 ul. Cieszyńska
40 Przebudowa s.c. osiedlowej od trójnika przy bud. Różana 22/24 z przyłączem do budynku Różana 22/24 – Etap I: na terenie szkoły, do ul. Różana
41 Przebudowa s.c. od trójnika przy bud. Różana 22/24 z przyłączami do budynku Różana 22/24, Dąbrowskiego 30, 23, 21a, Wiśniowa 15- Etap II: od ul. Różana do budynków: Różana 22/24, Dąbrowskiego 30, 23, 21a, Wiśniowa
42 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory K-42/P1 do P-42/P2 wraz z przyłączami do budynków Afrykańska 7, 9;12; 12a;12b;12c; 12d;12e
43 Przebudowa s.c. od komory M-25 do M-27 ul. Bakalarska- etap I M-25 do M-26
44 Przebudowa s.c. od komory M-25 do M-27 ul. Bakalarska- etap II M-26 do M-27
45 Przebudowa osiedlowej s.c. w rejonie komory A-12/L-3 do komory A12/L4 wraz z przyłączami do bud. Łabiszyńska 23, 23A, Turmoncka 7, Toruńska 86
46 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory K-35/L-5/P-2 do komory K-35/L-5/P-3 Fieldorfa r. Abrahama
47 Przebudowa osiedlowej s.c. od trójnika przy budynku Narbutta 45 do budynków Kwiatowa 26, 28, 24A, 24B, Narbutta 47
48 Przebudowa s.c. osiedlowej za studzienką H-9/L-8/P-4/S-3 na odcinku pomiędzy budynkami Reymonta 16 i Żeromskiego 81
49 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory R-6 (odrzut w prawo) do budynków Raszyńska 3, 3A, Nowogrodzka 84/86
50 Przebudowa osiedlowej s.c. od studzienki L-20/S-4 do budynków Młynarska 25B i 27A
51 Przebudowa s.c. osiedlowej od komory O-56/P-7/L-2 do budynku Al. Jerozolimskie 144
52 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory PŁ-14/L-2 do PŁ-14/L-2/L-1 w rejonie ul. Londyńskiej
53 Przebudowa przyłącza s.c. od komory A-24/L-1/S-1/PS-2 do budynku przy ul. Tokarza 2
54 Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory Ł-17/P-4 do Ł-17/P-5 przy ul. Bartyckiej
55 Przebudowa magistrali „W” od wyjścia z EC Żerań do komory WP-33 wzdłuż ulicy Jagiellońskiej – zad. IV na odcinku od komory WP-6 do WP-3
56 Przebudowa magistrali „P” od wyjścia z EC Żerań do komory WP-33 wzdłuż ulicy Jagiellońskiej – zad. IV na odcinku od komory WP-6 do WP-3
57 Przebudowa magistrali „WP” od wyjścia z EC Żerań do komory WP 33 wzdłuż ulicy Jagiellońskiej – zad. V od komory WP-3 do EC-Żerań
58 Przebudowa osiedlowej s.c. od P74/L3/SH9 z przyłączeniami do budynków Stanisławowska 7 i 9
59 Przebudowa s.c. z komory UK-7 z przyłączami do budynków przy ul. Wojciechowskiego 35, Zagłoby 1, 3 i Orląt Lwowskich 22, 24, 26, 28, 30, 32
60 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory R-4 (odrzut w prawo) do budynków Nowogrodzka 72, 74, 76, 78, Starynkiewicza 5, 7/9, Al. Jerozolimskie 107, 109, 111, 113/115, 117, 117A, 119A, 121/123
61 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory H-9/L-6 do budynków przy ul. Broniewskiego 60, 62, 64, 66, Magiera 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25A, Jarzębskiego 4
62 Przebudowa s.c. z komory O-28/L-4 do budynków przy ul. Dworkowej 2, 2A, 5, Puławskiej 51, Smetany 1
63 Przebudowa s.c. osiedlowej za studzienką S-45/P-1A/PS-1 do budynków przy ul. Jaworzyńskiej 8, 6 ul. Mokotowskiej 13 i 15A
64 Przebudowa przyłącza do budynku Odlewnicza 8
65 Przebudowa s.c. osiedlowej od studzienki ID-901 do budynków ul. Marszałkowska 116/122 i Zgody 13
66 Przebudowa s.c. o od T14/L2 do T14/L5 z przyłączami do bud Potocka 33 i Bieniewicka 18A
67 Przebudowa osiedlowej s.c. od komory Cz-27/P-1 do budynków Przemysłowa 30, Koźmińska 1B, Jezierskiego 3/5A, Rozbrat 16/18, Fabryczna 19, 21 – przyłącze Fabryczna 1/3
68 Przebudowa s.c. osiedlowej do komory K-41/L-2 do K-41/L-3 przy Nubijskiej 3
69 Przebudowa s.c. osiedlowej z komory WP-18/L-6 do WP-18/L-6/P-1 /S-1 przy ul. Staniewickiej
Sieci Warszawy